Maileg Tříkolka pro myšky Ocher Maileg Abri á Tricycle Mouse

Neohodnoceno
Značka: Maileg
865 Kč
Máme skladem ihned k odeslání (>3 ks)

Nejbáječnější novinka kolekce 2023, malé tříkolky pro myšky velikosti Big Sister/Big Brother - těm sednou prostě nejlépe, ale jistě se na nich projedou i mladší sourozenci a možná že si tříkolku půjčí i máma s tátou. Jak by si taky takovou příležitost mohli nechat ujít! A navíc je k tříkolce možné dokoupit i kovový košíček na nejrůznější potřebnosti.
Velikost pro myšky, ideálně Big Sister/Brother: výška 9 x šířka 7 cm
Materiál: kov, dřevěné sedátko, gumové pneumatiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejbáječnější novinka kolekcec 2023, malé tříkolky pro myšky velikosti Big Sister/Big Brother - těm sednou prostě nejlépe, ale jistě se na nich projedou i mladší sourozenci a možná že si tříkolku půjčí i máma s tátou. Jak by si taky takovou příležitost mohli nechat ujít!
Velikost pro myšky, ideálně Big Sister/Brother: výška 9 x šířka 7 cm
Materiál: kov, dřevěné sedátko, gumové pneumatiky

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek a doplňky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ve světě hraček Maileg se mohou stát obyčejné krabičky od sirek postýlkami malých myšek, princezny tu dělají báječnou společnost u šálku čaje a dobrodružství čeká na každé lesní cestičce. Je to svět, kde se kočky kamarádí s myškami a kde se dětská představivost cení nade vše.

Dánské hračky Maileg jsou ručně šité s tou největší pečlivostí a citem pro detail. Zadečky a bříška mají pro lepší stabilitu vyplněné kuličkami, takže hezky sedí.
Maileg hračky jsou známé tím, že každý kus je originál. Proto je lze sbírat a uchovávat, sdílet s přáteli a rodinou po generace. Jsou vyrobeny z bavlny, případně v kombinaci bavlna / len a v případě potřeby se dají jednoduše vyprat.

Motto Maileg: „Věříme, že vzpomínky vznikají prostřednictvím jednoduchých radostí dětí, které oživují jejich představivost. Nejlepší příběhy jsou jejich příběhy. Věříme v inspirování dětí a každého v jejich životě, aby přivedli sebe a své příběhy do světa prostřednictvím nevinné hry. Hry, která spojuje a vytváří něco většího. Něco, co přetrvává po generace. Něco, co nás všechny spojuje.“

Maileg logo - Danish design