Maileg Myška víla s křídly, Little Sister/brother

Neohodnoceno
Značka: Maileg
495 Kč –10 %
fairy mouse
495 Kč –10 % 445 Kč
Dočasně vyprodáno Dočasně vyprodáno Dočasně vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Malá myška s heboučkým tělíčkem a sundavacími křídly. Ta nejlepší myška opatrovatelka, kamarádka jako bolestné nebo dáreček do adventního kalendáře.
Velikost: 10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá myška s heboučkým tělíčkem a sundavacími křídly. Ta nejlepší myška opatrovatelka, kamarádka jako bolestné nebo dáreček do adventního kalendáře.
Velikost: 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ve světě hraček Maileg se mohou stát obyčejné krabičky od sirek postýlkami malých myšek, princezny tu dělají báječnou společnost u šálku čaje a dobrodružství čeká na každé lesní cestičce. Je to svět, kde se kočky kamarádí s myškami a kde se dětská představivost cení nade vše.

Dánské hračky Maileg jsou ručně šité s tou největší pečlivostí a citem pro detail. Zadečky a bříška mají pro lepší stabilitu vyplněné kuličkami, takže hezky sedí.
Maileg hračky jsou známé tím, že každý kus je originál. Proto je lze sbírat a uchovávat, sdílet s přáteli a rodinou po generace. Jsou vyrobeny z bavlny, případně v kombinaci bavlna / len a v případě potřeby se dají jednoduše vyprat.

Motto Maileg: „Věříme, že vzpomínky vznikají prostřednictvím jednoduchých radostí dětí, které oživují jejich představivost. Nejlepší příběhy jsou jejich příběhy. Věříme v inspirování dětí a každého v jejich životě, aby přivedli sebe a své příběhy do světa prostřednictvím nevinné hry. Hry, která spojuje a vytváří něco většího. Něco, co přetrvává po generace. Něco, co nás všechny spojuje.“

Maileg logo - Danish design