Maileg Velká dřevěná skříň Mint Green Maileg Wardrobe Large

Neohodnoceno
Značka: Maileg
1 530 Kč
Předobjednávka na říjen

Velká veliká dřevěná skříň pro všechna zvířátka, která nemají kam složit všechny své oblečky, ale i pro některé panenky, protože je opravdu velká. Ve skříni navíc najdete kromě praktického šuplíku i 3 různobarevná dřevěná ramínka. Určitě si nejdříve zkontrolujte, jestli se Vám určitě doma vejde tam, kam potřebujete.
Rozměry: 33 x 28 cm
Materiál: dřevo, bavlna, kov

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká veliká dřevěná skříň pro všechna zvířátka, která nemají kam složit všechny své oblečky, ale i pro některé panenky, protože je opravdu velká. Určitě si nejdříve zkontrolujte, jestli se Vám doma vejde tam, kam potřebujete.
Rozměry: 33 x 28 cm
Materiál: dřevo, bavlna, kov

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek a doplňky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ve světě hraček Maileg se mohou stát obyčejné krabičky od sirek postýlkami malých myšek, princezny tu dělají báječnou společnost u šálku čaje a dobrodružství čeká na každé lesní cestičce. Je to svět, kde se kočky kamarádí s myškami a kde se dětská představivost cení nade vše.

Dánské hračky Maileg jsou ručně šité s tou největší pečlivostí a citem pro detail. Zadečky a bříška mají pro lepší stabilitu vyplněné kuličkami, takže hezky sedí.
Maileg hračky jsou známé tím, že každý kus je originál. Proto je lze sbírat a uchovávat, sdílet s přáteli a rodinou po generace. Jsou vyrobeny z bavlny, případně v kombinaci bavlna / len a v případě potřeby se dají jednoduše vyprat.

Motto Maileg: „Věříme, že vzpomínky vznikají prostřednictvím jednoduchých radostí dětí, které oživují jejich představivost. Nejlepší příběhy jsou jejich příběhy. Věříme v inspirování dětí a každého v jejich životě, aby přivedli sebe a své příběhy do světa prostřednictvím nevinné hry. Hry, která spojuje a vytváří něco většího. Něco, co přetrvává po generace. Něco, co nás všechny spojuje.“

Maileg logo - Danish design